Chalupy se nachází v obci Halenkov okres Vsetín, Zlínský kraj.

Přesná adresa:

Velká chalupa : Halenkov 251, 756 03

Malá chalupa : Halenkov 798, 756 03

Kontakt:  + 420 739 757 807 

Email: petra.sturalova@seznam.cz

Popis cesty od Vsetína: 

Za cedulí označující začátek obce  Halenkov uvidíte po pravé straně vlakovou dřevěnou zastávku. Přímo u dřevěné zastávky odbočíte doleva.

Pokračujte rovně. Přejedete velký most a za mostem cca 150m odbočíte doprava. Je zde omezení na 30km/h + značka označující zvýšený pohyb cyklistů. Jedete pořád rovně – přejedete zpomalovací práh a asi 200 metrů je most viz. foto. Odbočíte doleva a pokračujete rovně. Po pravě straně bude kaplička a asi za 100 metrů dojedete k velké chalupě. Malá chalupa je hned za velkou chalupou.

Popis cesty od Velkých Karlovic:

Při vjezdu do obce Halenkov máte dvě možnosti.

 varianta A : 

Cca. 150 metrů po vjezdu do Halenkova, odbočíte doprava na velký most (přejedete přes Bečvu – u mostu je splav. Pojedete rovně, až dojedete k železničnímu přejezdu, který je označen dopravní značkou STOP.

Hned za železničním přejezdem odbočíte doleva a pokračujete rovně. Po asi 300 metrech vede cesta mírně doleva, dolů z kopce. Pokračujete rovně (po levé straně je malý most pro cyklisty) Poté projedete lesíkem a vyjedete u mostu – viz. obrázek.  Odbočíte doprava, pokračujte rovně. Po pravě straně bude kaplička a asi za 100 metrů dojedete k velké chalupě. Malá chalupa je hned za velkou chalupou.

varianta B : 

Po vjezdu do Halenkova jeďte pořád po hlavní cestě – projedete kolem opěrně zdi (vlevo) a splavu (vpravo), projedete dlouhou rovinku. Na konci rovinky jsou po levé straně hasiči a v pravoúhlé zatáčce je MŠ. Jeďte pořád po hlavní silnici – v centru Halenkova je Jednota,Kostel,restaurace aj., přejedete železniční přejezd. A asi po 50 metrech je dřevěná vlaková zastávka. Přímo u zastávky odbočíte doprava.  Pokračujte rovně. Přejedete velký most a za mostem cca 150m odbočíte doprava. Je zde omezení na 30km/h + značka označující zvýšený pohyb cyklistů. Jedete pořád rovně – přejedete zpomalovací práh a asi 200 metrů je most viz. foto. Odbočíte doleva a pokračujete rovně. Po pravě straně bude kaplička a asi za 100 metrů dojedete k velké chalupě. Malá chalupa je hned za velkou chalupou.

 

ukazatel cesty